کانال یوتیوب خود را در یک روز مانیتایز کنید
کلیک کنید

کانال یوتیوب خود را مانیتایز کنید و به درآمد دلاری برسید

1000
بسته مانیتایز کانال یوتیوب

در پکیج مانیتایز یوتیوب ما کانال یوتیوب شما را حتی اگر تازه تاسیس باشد به مانیتایز میرسانیم و کاملا آماده درآمدزایی خدمت شما عزیزان تحویل میدیم.

3,900,000تومان
سفارش

مانیتایز

یوتیوب به عنوان بزرگترین پلتفرم اشتراگ گذاری ویدیو در جهان شناخته میشود و ماهانه با بیش از 40 میلیارد بازدید به محبوبترین سرویس اشتراک ویدیو تبدیل شده است، از طرفی  رویکرد یوتیوب برای درآمدزایی کسانی که در این سایت تولید محتوا میکنند باعث شده تا میلیون ها نفر در سراسر جهان شروع به تولید ویدیو در یوتیوب کنند و به کسب درآمد دلاری بپردازند، یوتیوب از سال 2010 تصمیم گرفت تا به تمام تولید کنندگان محتوا بخشی از هزینه تبلیغاتی که روی ویدیو ها پخش میشود را پرداخت کند و آنقدر این مبلغ چشمگیر بود که شغلی تحت عنوان یوتیوبر در سراسر جهان ایجاد شد و بسیاری از یوتیوبری را به عنوان شغل اول خود انتخاب کردند.
در حال حاضر یوتیوب برای هر 1000 بازدید مبلغی بین 3 تا 7 دلار را به تولید کننده ویدیو پرداخت میکند که میزان این مبلغ به فاکتور های زیادی مانند دسته بندی ویدیو ، کشور میزبان تولید کننده ویدی ، بازدیدکنندگان ویدیو و .. بستگی دارد.
یوتیوب برای به درآمدزایی تولیدکنندگان 2 شرط مهم را قرار داده که برای پاس کردن این 2 شرط باید زحمت زیادی بکشید.
اولین شرط یوتیوب برای مانیتایز کانال و رسیدن به درآمد دلاری داشتن 1000 سابسکرایب یا همان مشترک میباشد و دومین شرطش هم رسیدن به 4000 ساعت نمایش ویدیو است که اگر این دو شرط را در طی مدت 6 ماه پاس کنید میتونید به درآمدزایی برسد و کانال خود را مانیتایز کنید.
ما برای حل این مشکل یک چاره اندیشیده ایم و به درآمدزایی کانال یوتیوب شما کمک خواهیم کرد، آکادمی سینا با استفاده از متد اختصاصی خود برای ویدیو ها و کانال شما 4000 ساعت نمایش و 1000 سابسرکایب را فعال میکند تا بتونید کانال خود را مانیتایز کنید و به درآمدزایی برسید.
تیم ما بعد از تحلیل کانال شما و مشاوره رایگان به شما خواهند گفت که کانال شما چه فاکتور هایی را برای رسیدن به درآمدزایی نیاز دارد.